FIĽAKOVO: V knižnici sa predstaví spisovateľka Petra Nagyová-Džerengová

FIĽAKOVO – Ďalšia zo série besied so spisovateľmi pod názvom „Od fantasy k toxikológii“, ktorú organizuje Hradné múzeum vo Fiľakove (HMF), sa koná už túto stredu 15. februára 2017 o 16:30 v priestoroch Mestskej knižnice vo Fiľakove. Ako Sobotnik.sk informovala riaditeľka HMF Viktória Tittonová, tentoraz sa predstaví autorka ženských románov Petra Nagyová-Džerengová.

„Spisovateľka porozpráva o svojom titule Nepýtaj sa, kde som. Hlavná postava knihy, Daniela, bude mať štyridsať. Čoraz častejšie má pocit, že život jej už nemá čo ponúknuť. Úspešný muž, vydarené deti, práca čo ju baví, a predsa je nespokojná. Má pocit, že jej život je jednotvárny, bez vášne, manžel je neustále zaneprázdnený. V tom sa však Emil záhadne a nečakane stratí,“ načrtla dej knihy riaditeľka.

„Ak vás zaujíma, ako sa autorka dostala k beletrii, čo ju viedlo k písaniu ženských románov a detských kníh, ako vie skĺbiť rodičovstvo a prácu, poprípade ste jej verným čitateľom/čitateľkou, pozývame Vás na predstavenie knihy a následnú besedu so spisovateľkou,“ dodala.

Zdroj: Viktória Tittonová, HMF

Pridaj komentár