HOKEJ: R. Sobota prehrala 1:5, baráž o 1. ligu si zahrajú Levice

DETVA – Rimavskosobotskí hokejisti nedokázali využiť šancu na účasť v baráži o 1. ligu. Dnes na ľade Detvy podľahli hokejistom Levíc vysoko 1:5.

Prvá tretina bola bohatá na góly. Skóre otvorili Levice už v druhej minúte zásluhou Dávida Königa. V polovici tretiny sa podarilo vyrovnať Soboťanom na 1:1 v presilovej hre hokejkou Slavomíra Búdu. Ďalšie góly však padali už len do bránky Karola Križana. Ešte v prvej tretine inkasoval dva. Prvý 11 sekúnd od nášho gólu, a druhý o ďalších 33 sekúnd.

V druhej tretine sme videli len jeden gól a to z hokejky Ivan Kohúta v 33. minúte zápasu. Tretia tretina bola bohatá hlavne na vylúčenia, rozdalo sa v nej 54 trestných minút. No a v neposlednom rade spomenieme aj piaty gól Levíc päť sekúnd pred koncom zápasu.

Do Detvy prišlo veľké množstvo fanúšikov z Rim. Soboty. Dokopy bolo na štadióne 1348 divákov.

Týmto zápasom sa končí sezóna pre hokejistov HKM Rimavská Sobota. My im chceme veľmi poďakovať za výkony, ktoré predvádzali na ľadovej ploche. Dúfame, že počty fanúšikov sa budú udržiavať na tej istej úrovni ako v posledných zápasoch.