R. SOBOTA: V Kruháči je počas mája viacero zaujímavých podujatí

RIMAVSKÁ SOBOTA – Coworkingové centrum Kruháč na Malohontskej ulici v Rimavskej Sobote bude od polovice mája dejiskom viacerých zaujímavých podujatí.

Prvé z nich má názov Značka je príbeh. Koná sa v utorok 14. mája 2019 o 9:00 a a je zamerané na budovanie značky. „Na seminári Slovak Business Agency sa dozviete zopár trikov, ako ‚napísať‘ svoj vlastný úspešný príbeh na základe precízneho prístupu, jasnej vízie a s minimálnymi nákladmi. Určené pre podnikateľov,“ uvádzajú organizátori z Kruháča.

Hneď nasledujúci deň, v stredu 15. mája o 17:00, je naplánované Stretnutie podnikavcov Gemera a Malohontu. „Chceš vedieť ako lepšie predávať svoje produkty a mať spokojných zákazníkov? Pripravili sme pre vás prednášku zameranú na predajné zručnosti a získavanie nových zákazníkov s Janou Oboňovou,“ dodávajú organizátori.

Po prednáške bude nasledovať diskusia o tom, čo funguje v regionálnych firmách. Podvečer zavŕši networking, kde môžete predstaviť svoje firmy a spoznať firmy ďalších účastníkov. Večer je určený pre podnikateľov aj nepodnikateľov a všetci sú srdečne vítaní.

Tretie podujatie nesie názov Prvý krok na ceste k cieľu. Udeje sa v utorok 21. mája o 17:00. „Pripravili sme pre vás v spolupráci so Janette Horstmannovou zážitkový workshop, ktorého cieľom je správne identifikovať svoj cieľ a uvedomiť si, ktoré kroky je potrebné urobiť na jeho dosiahnutie,“ predstavili ho organizátori s tým, že je určené pre nepodnikateľov alebo začínajúcich podnikateľov.

Posledné z radu podujatí je Aftereska – Odliv mozgov z regiónu. Naplánované je na štvrtok 23. mája o 17:00. Je to vlastne III. ročník regionálnej multižánrovej konferencie, ktorá inšpiruje, motivuje a vyzýva mladých ľudí k zamysleniu sa.

Nad sebou, svojimi cieľmi, záujmami a hodnotami, nad priestorom, v ktorom žijú, ale aj nad aktuálnymi spoločenskými problémami,“ dodávajú organizátori na margo akcie, ktorá je určená pre širokú verejnosť.

Zdroj: tlačová správa Kruháč

Pridaj komentár