HOKEJ: Príprava na play-off na výbornú, Soboťania si prvú priečku poistili

BARDEJOV/RIMAVSKÁ SOBOTA – Svoj posledný zápas skupinovej fázy absolvovali hokejisti Rimavskej Soboty, ktorí nastúpili na bardejovskom ľade. Hostia sa v príprave na zápasy play-off proti Bardejovu pripravili famózne a výhrou 5:1 si poistili prvú priečku v tabuľke. Meranie síl sa uskutočnilo 18. 1. 2020.

V prvej tretine sa nikto z aktérov duelu nepresadil a gól dali Soboťania až na začiatku druhej tretiny po presnom zásahu Budu (0:1). Už o minútu na to, v 23. minúte dokázali domáci vyrovnať zásluhou Sebastiána Hrabčáka (1:1). Fantastická dvojminútová pasáž priniesla náskok rimavskosoboťanov. Najskôr sa v 33. minúte presadil gólom v oslabení Zorvan, v 34. minúte zasiahol Striž a štvrtý gól zápasu pridal Spirodonov (1:4). V poslednej minúte dokázal ešte Martin Vyskoč navýšiť stav na 1:5 gólom v presilovej hre.

Nasledujúci zápas sa odohrá 1. 2. 2020 znovu proti Bardejovu o 17:00. Pripomíname, že vďaka veľkému záujmu o zápasy play-off treba prísť na štadión o niečo skôr, aby ste si svoj hokejový zážitok vychutnali naplno.