HOKEJ ONLINE: Rimavská Sobota hrala s Bardejovom o postup

HOKEJ – BARDEJOV – Vážení diváci, prinášame vám priamy prenos zápasu Rimavskej Soboty a Bardejova. Ide o štvrtý duel medzi týmito tímami v play-off. Stav série je 2:1.

HK Bardejov – HKM Rimavská Sobota 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
Góly: 8. Česelka (Leščišin, Polaček), 32. Česelka (Koksharov, Duračinský) – 33. Vilchinskiy (Koniar), 38. Koniar (Moroz), 49. Ján Slovák (C)

4. minúta – Prvé vylúčenie bolo zaznamenané na strane domácich. Previnil sa Peter Česelka.

8. minúta – Bardejov sa dostáva do vedenia. Úvodný gól strelil Peter Česelka.

10. minúta – Tvrdým atakom na nášho hráča sa predviedol Oliver Mriglot. Jeho trest – 2+10 minút.

11. minúta – Presilovkové ťaženie hostí zastavil ofsajd.

12. minúta – Prvý raz faulovali aj hostia. Na trestnú lavicu ide Ivan Zorvan.

14. minúta – Domáci mali možnosť presilovky 5 na 3. Našťastie, svoju príležitosť nevyužili.

68KOŠTIAL, MartinRW

17. minúta – Bardejov mal možnosť presilovky po nedovolenom bránení Tibora Koniara, no o 12 sekúnd sa previnil Martin Osuský a preto sa hrá 4 na 4.

20. minúta – Prvá tretina je za nami. Bardejov momentálne vedie 1:0 po góle Petra Česelku. Úvodná tretina bola veľmi bohatá na trestné minúty, keď ich bolo udelených 28. Dúfame, že sa našim podarí vyrovnať čo najskôr.

Počas prestávky si priblížme dianie v 2. lige. Súboj týchto dvoch klubov je štvrtým, keďže v prvom zvíťazila Rimavská Sobota 2:0. Druhé meranie síl bolo úspešnejšie pre Bardejov, keď zvíťazili 4:1. Išlo o najtrpkejšiu prehru Rimavskosoboťanov v tejto sezóne. V prvom play-off dueli na ľade Bardejova vyhrala Rimavská Sobota 2:1 a teraz prebieha štvrtý zápas. Ak Soboťania prehrajú, vrátia sa naspäť pred domácich divákov 15. 2. 2020. Dúfame, že tento scenár sa nenaplní. Víťaz z tejto dvojice si v skupinovom finále zahrá so silným Humenným, ktorý porazil Sanok 3:0 na zápasy.

21. minúta – Druhá tretina začala.

24. minúta – Tradičné presilovky pokračujú aj v druhej časti. Dvomi minútami sa previnil Jakub Škantár.

32. minúta – Znovu sa previnili hostia z Rimavskej Soboty. Dvojminútový trest dostal Tomáš Stríž, ktorý hral so zdvihnutou hokejkou.

32. minúta – Gól. Bardejov navyšuje skóre na 2:0 druhý gólom Petra Česelku. Tento zásah bol v presilovej hre.

33. minúta – GÓÓÓÓL – Rimavská Sobota okamžite reaguje a znižuje stav na 1:2. Autorom gólu je Georgy Vilchinskiy.

35. minúta – Hostia majú znovu možnosť presilovky.

38. minúta – GÓÓÓÓL – Soboťania vyrovnávajú stav a následne je už 2:2. Úspešným strelcom je Tibor Koniar.

40. minúta – Druhá tretina je na konci. Soboťania dokázali odvrátiť dvojgólový náskok Bardejova a po zásahoch Vilchinskiyeho a Koniar sa vrátili späť do duelu. Držíme palce našim chalanom v tretej tretine.

41. minúta – Posledná tretina začala

43. minúta – Soboťania mali možnosť presilovky 5 na 3. Túto možnosť nevyužili.

45. minúta – Príliš veľa hráčov Bardejova bolo na ľade a hostia majú ďalšiu možnosť presilovky. Tento jav bol zaznamenaný v oboch dueloch v Rimavskej Sobote na bardejovskej strane.

49. minúta. GÓÓÓÓÓÓL Rimavská Sobota. Otáčame stav zápasu na 3:2 zásluhou kapitána Jána Slováka.

50. minúta – Po euforickom momente cestuje na trestnú lavicu brat úspešného strelca Michal Slovák.

52. minúta – Znovu sa musia brániť hosťujúci hráči po seknutí Šimona Stríža.

54. minúta – Chalani sú blízko k postupu do FINÁLE, kde si zmerajú sily s Humenným.

54. minúta – Ďalší faul Šimona Stríža dáva možnosť Bardejovu vyrovnať.

57. minúta – Posledná trojminútovka začala, Soboťania sú stále bližšie k postupu.

60. minúta – JE KONIEC. Rimavská Sobota postupuje do FINÁLE po výhre nad Bardejovom 3:2. Konečný stav série je 3:1 pre našich víťazov.

zdroj: hockeyslovakia