HOKEJ ONLINE: R. Sobota odvrátila prehru, Humenné prvý raz porazili

HUMENNÉ/RIMAVSKÁ SOBOTA – Svoj tretí finálový zápas 2. ligy odohrajú hokejisti Rimavskej Soboty proti náročnému HC 19 Humenné. Predošlé dva duely vyhral východnejší tím, ktorý v prvom zápase deklasoval R. Sobotu 7:2, v druhom to bolo o niečo tesnejšie, 3:5. My sme s vami online aj v tomto zápase, kde sa Soboťania predstavia na ľade Humenného.

HC 19 Humenné – HKM Rimavská Sobota 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

Pred zápasom: Vážení diváci, opäť vás vítame pri dnešnom online prenose zo zápasu rimavskosobotských hokejistov, ktorí budú o pár minút bojovať s HC 19 Humenné. Duel sa začína o 17:00. Príjemne sa usaďte a vychutnajte si spoločne s nami textový prenos.

1. minúta: Zápas začal

1 minúta: Prvý zákrok si pripísal hosťujúci Karol Križan

6. minúta: Hrá sa prelína z jednej strany na druhú. Čaká nás vyrovnaný zápas.

6. minúta: Soboťania si zahrajú prvú presilovku v zápase. Z domácej lavičky sa previnil Ľuboš Fajčák.

9. minúta: GÓÓÓÓÓL: Rimavská Sobota sa ujíma vedenie gólom z presilovej hry po strele od modrej čiary. Autorom prvého zásahu je Georgy Vilchinskiy. (1:0)

14. minúta: Hostia si rovnako zahrajú presilovú hru. Previnil sa Šimon Stríž.

15. minúta: Gól. Humenné rovnako vyrovnáva v presilovke. Úspešným strelcom je Mesároš. (1:1)

20. minúta: Prvá tretina skončila.

21. minúta: Druhá tretina sa začala.

24. minúta: R. Sobota s ďalšou presilovkou

34. minúta: Brankár hostí Križan sa vyznamenal krásnym zákrokom.

40. minúta: Druhá tretina skončila

41. minúta: Posledná tretina sa začala.

49. minúta: GÓÓÓÓÓÓL: Rimavská Sobota strieľa druhý gól v zápase. Úspešným strelcom je Spirodonov. (1:2).

54. minúta: Soboťania stále vedú, šanca na výhru sa zvyšuje.

56. minúta: Je paradoxné, že Soboťanom sa oveľa viac darí na ľade súperov. Z doterajších zápasov prehrali len jeden s Humenným, aj to po predĺžení. Na domácom ľade trikrát podľahli Humennému, raz Bardejovu.

60. minúta: KONIEC. Rimavská Sobota prvý raz zdolala v sezóne súpera z Humenného a odvrátila prehru. Stav série je tentoraz 1:2. Nasledujúci duel odohrajú naši už zajtra 1. 3. 2020 takisto na ľade svojho súpera. Ďakujeme, že ste s nami sledovali online prenos. Pri ďalšom sa vidíme už zajtra.