Jelšava

JELŠAVA: Opitá žena bez vodičáku nacúvala do rodinného domu

REVÚCA – Polícia v Revúcej vyšetruje dopravnú nehodu, ktorej vinníčka nikdy nemala vodičský preukaz a jazdila opitá. Pri cúvaní žena navyše nabúrala do rodinného domu.

„Kuriózna nehoda sa stala ešte minulý týždeň v Jelšave. 31-ročná Mária cúvala osobným autom po chodníku, pričom zadnou časťou narazila do rodinného domu. Po nehode bola podrobená dychovej skúške a nafúkala 2,60 promile alkoholu,“ uvádza Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici na svojej oficiálnej stráne Polícia SR – Banskobystrický kraj.

Ako dodáva, dotyčná žena sa našťastie nezranila, ale spôsobila škodu na cudzom aute aj na rodinnom dome. “Bola obvinená z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky,“ zakončili policajti.

Zdroj a foto: KR PZ Banská Bystrica

Sobotnik.sk

Recent Posts

TORNAĽA: Rekonštrukcia SOŠ pokračuje. Nový školský rok začnú študenti v modernizovaných priestoroch

Lepšie podmienky pre študentov a nové zázemie pre výučbu odborných predmetov prinesie rekonštrukcia SOŠ Tornaľa…

3 dni ago

Na Zbojskej bude Deň valaskej kultúry a sviatok ovčiarsky

Prvú májovú sobotu sa v sedle Zbojská na rozmedzí Gemera a Horehronia uskutoční Deň valaskej…

4 dni ago

Výstup na Sinec opäť zaujal. Lehota nad Rimavicou chystá ďalšie podujatia

Výstup na Sinec organizujú obce mikroregiónu od roku 2015 a nadviazali na niekdajšiu akciu Sto…

5 dní ago

ROŽŇAVA: Noc múzeí a galérií v Baníckom múzeu prinesie aj Noc malých šľachticov pre deti

Banícke múzeum v Rožňave sa 23. mája 2026 zapojí do 22. ročníka podujatia Noc múzeí…

6 dní ago

Medzi Plešivcom a Bohúňovom zrekonštruovali hlavnú cestu

V prvej polovici apríla 2026 cestári opravovali úsek hlavnej komunikácie I/16 medzi Plešivcom a Bohúňovom.…

7 dní ago

Rožňava z participatívneho rozpočtu podporí obnovu útulku pre psov, schodisko na dopravné ihrisko či kríže na Kalvárii

Mesto Rožňava podporí v roku 2026 dovedna šesť projektov participatívneho rozpočtu celkovou sumou 30 000…

1 týždeň ago