R. SOBOTA: Polícia hľadá ženu, môže pomôcť pri objasnení krádeže

RIMAVSKÁ SOBOTA – Polícia v R. Sobote hľadá ženu, ktorá by jej mohla poskytnúť informácie potrebné na objasnenie krádeže vo svadobnom salóne na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote. Informuje o tom na svojej oficiálnej facebookovej stránke Polícia SR – Banskobystrický kraj.

Neznámy páchateľ na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote, v prevádzke svadobného salónu odcudzil bez použitia násilia z dámskej kabelky, voľne položenej na sedačke, dámsku peňaženku čiernej farby. V nej mala jej majiteľka bankomatovú kartu, finančnú hotovosť a stravné lístky,“ uvádza polícia.

Dodáva, že na kamerových záznamoch bola zachytená osoba ženského pohlavia vo veku približne 55 rokov, strednej postavy, oblečená v čiernom odeve. „Zodpovedá popisu osoby, ktorá nám určite bude vedieť poskytnúť cenné informácie k objasneniu tohto skutku krádeže,“ podotýkajú policajti.

V prípade, že ženu na fotografii spoznáte, neváhajte a kontaktujte políciu na čísle 158, alebo policajtom napíšte správu priamo na facebookovej stránke Polícia SR – Banskobystrický kraj.

Zdroj a foto: Polícia SR – Banskobystrický kraj

Pridaj komentár