HNÚŠŤA: Muž vyskočil zo štvrtého poschodia, na mieste zomrel

Bytovka, v ktorej došlo k tragickej udalosti

HNÚŠŤA – Mimoriadne tragický prípad sa stal v sobotu (6. 7. 2024) v Hnúšti na Ulici 1. mája 909. Asi štyridsaťročný muž tam v noci okolo 22:00 vyskočil z okna na štvrtom poschodí. Jeho úmrtie pre Sobotnik.sk potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Banskej Bystrici Petra Kováčiková.

Muž bol nájdený na trávniku v blízkosti bytového domu bez známok života. Obhliadajúci lekár predbežne vylúčil cudzie zavinenie, v prípade bola nariadená pitva,“ uviedla hovorkyňa.

Doplnila, že vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Ide o bežný postup, aký polícia v podobných prípadoch uplatňuje pri vyšetrovaní. Ďalšie informácie však KR PZ vzhľadom na citlivosť prípadu neposkytlo.

Podľa informácií, ktoré máme k dispozícii, muža hneď po skoku oživoval jeden zo svedkov udalosti. Neskôr ho ešte asi trištvrte hodinu oživovali zdravotní záchranári, avšak bez výsledku.

Muž údajne z okna vyskočil nahý a s fľašou v ruke. Podľa miestnych nešlo o Hnúšťana, ale človeka, ktorý sa do mesta prisťahoval z Bratislavy.

Redakcia Sobotnik.sk vyjadruje pozostalým úprimnú sústrasť.

Foto: Google Mapy

Pridaj komentár